Author Topic: Motorolla HC908  (Read 4562 times)

Piotrek

• Guest
Motorolla HC908
« on: January 18, 2005, 09:20:57 PM »
Witam.Mam pytanko czy ktos moglby mi pomoc w napisaniu programu do mikroprocesora Motorolla typu HC908.Mam z tego zaliczenie a nie mielismy zadnych podstaw w programowaniu uP (z czego nie jestem zadowolony; a tu "gosciu" kaze program na HC908 zrobic zamiast Atmela8051 przerobic bo to podstawa jest ).Program ma sterowac klawiatura matrycowa(klawiatura 6 klawiszy z shiftem, ktory sluzy do zmiany cyfry ) cyfra ma sie wyswietlic na wyswietlaczu LED ktory jest sterowany przez UCY74164.Prosze o jakiekolwiek wskazowki.Aha program ma byc napisany w Asemblerze.

Mooozg

• Guest
Motorolla HC908
« Reply #1 on: January 24, 2005, 09:59:18 PM »
Facet to jest robota na miesiace. Jest tylko jeden czlowiek ktory mogl ci to zadac: Wisniewski bodajże?

Piotrek

• Guest
Motorolla HC908
« Reply #2 on: January 26, 2005, 05:06:15 PM »
Czesc! dzieki za odpowiedz. Tak to z nim mamy ten przedmiot. Kaze nam zrobic projekt po 1 miesiacu cwiczen, bez jakichkolwiek podstaw(a na cwiczeniach dyktowal regulki)To normalnie skandal jest :-) .Przeciez nawet nie podal prostego przykladu dzialajacego programu.Normalnie porazka.W piatek mam egzamin na ktory kazal przyniesc chociaz petle glowna programu,ktory mam zrobic, ale skad ja to wezme?Tak apropo to skad goscia znasz? ps.POMOCY wystarczy tylo petla glowna programu niech ktos mi pomoze.Moze byc od troszke innego programu ale zeby cokolwiek bylo.Pozdrawiam

:)

• Guest
Motorolla HC908
« Reply #3 on: January 21, 2006, 02:05:51 AM »
Znam tego starego wariata  z autopsji.Posiadam programik własnie  na ten kontroler  na ta klawiature matrycowš.Programik  jest napisany  w jezyku assembler +  wewnetrzny jezyk tego kontrolera,programik   pokazuje na wyswietlaczu  ilosc wcisnietych klawiszy .

dsad

• Guest
Motorolla HC908
« Reply #4 on: January 21, 2006, 02:08:13 AM »
ť Znam tego starego wariata  z autopsji.Posiadam programik własnie  na ten
ť kontroler  na ta klawiature matrycowš.Programik  jest napisany  w jezyku
ť assembler +  wewnetrzny jezyk tego kontrolera,programik   pokazuje na
ť wyswietlaczu  ilosc wcisnietych klawiszy .(jak by ktos był zainteresowany w 2006 z checia sprzedam)

LUKAS

• Guest
Motorolla HC908
« Reply #5 on: November 13, 2006, 10:40:59 AM »
ť ť Znam tego starego wariata  z autopsji.Posiadam programik własnie  na ten
ť ť kontroler  na ta klawiature matrycowš.Programik  jest napisany  w
ť jezyku
ť ť assembler +  wewnetrzny jezyk tego kontrolera,programik   pokazuje na
ť ť wyswietlaczu  ilosc wcisnietych klawiszy .(jak by ktos był
ť zainteresowany w 2006 z checia sprzedam)
chętnie kupie ile chcesz za niego??

SSI

• Guest
Motorolla HC908
« Reply #6 on: November 14, 2006, 11:11:06 AM »
ť Znam tego starego wariata  z autopsji.Posiadam programik własnie  na ten
ť kontroler  na ta klawiature matrycowš.Programik  jest napisany  w jezyku
ť assembler +  wewnetrzny jezyk tego kontrolera,programik   pokazuje na
ť wyswietlaczu  ilosc wcisnietych klawiszy .

Mam z nim to samo, także dostałem klawiaturę 6 klawiszowš. Potrzebuję do napisania program, oczywiœcie w assemblerze, temat jest wyœwietlanie liczb od 0 do E, po przyciœnięciu 15 kombinacji par klawiszy. Potrzebuję go jak najszybciej, płacę dobrze. Ewentualne chęci prosze wyrażać na maila lub tutaj w tym temacie.